Dr. Oetker Piernik XXL 654g
Wystaw opinię o produkcie
Najlepiej smakuje z dodatkiem bakalii lub przełożone dżemem i polane polewą czekoladową.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 643113
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Najlepiej smakuje z dodatkiem bakalii lub przełożone dżemem i polane polewą czekoladową.
Parametry produktu
| Typ | Piernik |
|---|---|
| Rodzaj | W proszku |
| Smak | Korzenny |
| Zawartość netto | 654 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, 1,8% mieszanka przypraw, substancje spulchniające (węglany sodu , difosforany), tłuszcz roślinny palmowy w proszku (zawiera białka mleka), 0,9% cykoria, ekstrakt kawy zbożowej (jęczmień, żyto, cykoria), 0,4% cynamon, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, 0,1% miód w proszku, aromaty. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,67 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,26 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 376 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 128 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 535 kJ |
| Wielkość porcji | 34 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,76 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,6 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 44 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 34 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera surowce GMO | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: