Dr. Oetker Sernik królewski 520g
Wystaw opinię o produkcie
Pyszny sernik otulony czekoladową kruszonką, oryginalny i niepowtarzalny
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 200088
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pyszny sernik otulony czekoladową kruszonką, oryginalny i niepowtarzalny
Parametry produktu
| Typ | Sernik |
|---|---|
| Rodzaj | W proszku |
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 520 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ciasto:mąka pszenna, cukier, proszek do pieczenia (mąka pszenna, substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu)), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, 1% czekolada w proszku (kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, cukier, dekstroza), aromaty (zawierają laktozę). masa: cukier, skrobia, aromat, sól. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,57 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 9,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,41 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 307 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 283 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1284 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1182 kJ |
| Wielkość porcji | 92 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 29 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 14 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 19 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 23 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 16 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera surowce GMO | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: