Mieszanka do wypieku ciasta 1000g
Wystaw opinię o produkcie
Bezglutenowa mieszanka do wypieku ciasta bezglutenowego.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 632637
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Bezglutenowa mieszanka do wypieku ciasta bezglutenowego.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 1 kg |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Skrobia kukurydziana, mąka kukurydziana, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-048-151 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: glutenfree24 sp z o.o , spółka komandytowa ulica i numer: korfantego 191 kod pocztowy i miasto: 40-163 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 364 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1545 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 1,4 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,65 g |
| Cukry | 0,26 g |
| Zawartość węglowodanów | 88 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: