Sos thai mango BIO 210 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4030917026707
Opis produktu
Opinie o produkcie
Owocowa świeżość połączona z delikatną ostrością i nutą limonki tworzy zbalansowany sos. Kurkuma dodaje złotego koloru i korzennego ciepła. Świetny do sałatek, grillowanych warzyw i ryb roślinnych.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i wkrótce spożyć.
Składniki
mango* 37%, surowy cukier trzcinowy*, woda, ocet z białego wina*, skrobia z tapioki*, czerwona papryka*, czosnek*, liście limonki kaffir*, sól morska, chilli*, kurkuma*, koncentrat soku z cytryny*, olej słonecznikowy, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*, guma guar*. *składniki z kontrolowanych upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
UWAGA. PRODUKT ZAWIERA ORZESZKI ZIEMNE. INNE ORZECHY. GORCZYCE. SELERA I SOJĘ.
Informacje o produkcie
Marka: SANCHON
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 677 kJ / 162 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | g |
| Węglowodany | 39 g |
| Cukry | 36 g |
| Błonnik | g |
| Białko | g |
| Sól | 0.54 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: