Sos duński burgerowy BIO 210 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4030917048402
Opis produktu
Opinie o produkcie
Kremowy, warzywny duet z chrupiącymi dodatkami i lekką nutą curry ożywi burgery, wrapy i kanapki. Skład opiera się na prostych, kuchennych składnikach. Smaczny sposób na więcej roślin na talerzu.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i wkrótce spożyć.
Składniki
olej słonecznikowy*, sok jabłkowy* z koncentratu soku jabłkowego*, kapusta włoska 13%*, woda, ogórki konserwowe* 9% (ogórki*, ocet spirytusowy*, cukier buraczany*, sól morska), surowy cukier trzcinowy*, ocet spirytusowy*, mąka z nasion słonecznika*, MUSZTARDA Dijon* (woda, NASIONA GORCZYCY BRĄZOWEJ*, ocet spirytusowy*, sól morska), sól morska, skrobia kukurydziana*, mieszanka curry* (zawiera GORCZYCĘ*), słodka papryka*, białko z bobu*, koncentrat soku z marchwi*, substancja zagęszczająca: guma guar*. *składniki z kontrolowanych upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
UWAGA. PRODUKT ZAWIERA ORZESZKI ZIEMNE. INNE ORZECHY. GORCZYCĘ. SELERA I SOJĘ.
Informacje o produkcie
Marka: SANCHON
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1321 kJ / 316 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 31 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3.3 g |
| Węglowodany | 8.5 g |
| Cukry | 7.5 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 2.1 g |
| Sól | 1.8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: