Sos barbecue BIO 210 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4030917007904
Opis produktu
Opinie o produkcie
Gęsta, pomidorowa baza z delikatnie wędzonym akcentem podkreśla smak grillowanych dań. Przyprawy korzenne budują złożoność, a naturalna słodycz równoważy kwasowość. Świetny kompan pieczonych warzyw i kanapek.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i wkrótce spożyć.
Składniki
przecier pomidorowy* (jednokrotnie skoncentrowany), cukier trzcinowy*, cebula*, ocet spirytusowy*, syrop z buraków cukrowych*, sól morska, cebula wędzona* 1,4% (cebula*, dym z drewna bukowego), czosnek*, papryka słodka*, ziele angielskie* mielone , liść laurowy* mielony, goździki* mielone, kolendra*, mielona GORCZYCA*, lubczyk mielony*, skrobia kukurydziana*. *składniki z kontrolowanych upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
UWAGA. PRODUKT ZAWIERA ORZESZKI ZIEMNE. INNE ORZECHY. GORCZYCĘ. SELERA I SOJĘ.
Informacje o produkcie
Marka: SANCHON
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 604 kJ / 144 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | g |
| Węglowodany | 32 g |
| Cukry | 30 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 2 g |
| Sól | 2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: