Sos cytrynowo-maślany Knorr Professional 1kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 544773
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Aksamitny sos o lekko kremowej konsystencji. Doskonale podkreśla smak drobiu, ryb, królika oraz warzyw. Sos można wzbogacić dodając zioła i warzywa, śmietankę, kawałki, cytrusów lub innych owoców.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 1000 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Składniki: maltodekstryna, skrobia modyfikowana, masło w proszku (16%), słodka kukurydza w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, aromaty (zawierają mleko), preparat serwatkowy (mleko), tłuszcz palmowy, sól jodowana, cukier, skrobia (ziemniaczana, z grochu), laktoza, mąka pszenna, substancje spulchniające (węglany sodu, cytryniany sodu, węglan wapnia), pulpa jabłkowa w proszku, sól, ekstrakt z białego wina, kwas (kwas cytrynowy), ekstrakt drożdżowy, zagęszczony sok z marchwi, kurkuma. może zawierać żyto, jęczmień, owies, jaja, soję, seler i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2030-09-20 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Cu-rspo scc-818616 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 27 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 86 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 360 kJ |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość błonnika | <0,5 |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,9 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: