Kikkoman Sos sojowy Less Salt 975 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 187569
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Chcesz używać mniej soli? Jeśli tak, mamy coś dla Ciebie - nasz warzony sos sojowy w wariancie o obniżonej zawartości soli to z pewnością trafiony wybór! W specjalnym procesie z sosu usuwana jest prawie połowa zawartej w nim soli.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Sos sojowy |
| Smak | Sojowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Japonia |
| Przeznaczenie | Wspaniały, delikatny dodatek do potraw mięsnych, rybnych i warzywnych. idealny do zup. przeznaczony jest dla konsumentów, dla których szczególnie istotne są aspekty zdrowego żywienia i zawartość soli. |
| Składniki | Woda, ziarno soi, pszenica, sól, ocet spirytusowy, cukier. |
| Zawartość netto | 975 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 405 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 89 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 377 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 9,7 g |
| Zawartość soli | 9,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,4 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: