Kikkoman Sos Poke 975ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 495525
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sos do dań Poke z sosem sojowym i olejem z prażonych ziaren sezamu
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Smak | Sojowy, Sezamowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Przeznaczenie | Do dań poke |
| Składniki | Sos sojowy (woda, ziarno soi, pszenica, sol) (42%), woda, cukier, skrobia modyfikowana, ocet spirytusowy, olej z prażonych ziaren sezamu (1,7%), zagęszczony sok cytrynowy, sól, ekstrakt drożdżowy, algi brunatne (ascophyllum nodosum) w proszku, ekstrakt z papryki |
| Zawartość netto | 975 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 1,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 405 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu jednego miesiąca. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 184 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 780 kJ |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 7,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 32 g |
| Zawartość węglowodanów | 35 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: