Sos algierski 900g Tarsmak
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 832787
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
słodko - pikantny sos majonezowy z dodatkiem cebuli
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Sos majonezowy, Cebulowy |
| Smak | Cebulowy, Ostry, Słodki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Street food, kebab, fast food, salad |
| Składniki | Składniki: olej rzepakowy, cebula 24 % (zawiera siarczyny), woda, cukier, mieszanka octowa (ocet spirytusowy, ocet winny biały), papryka chilli 2,5 %, papryka słodka 2,2 %, skrobie modyfikowane, sól, przyprawy, cukier palony, aromat, barwnik (ekstrakt z papryki), stabilizator (guma ksantanowa), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu). |
| Zawartość netto | 900 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tarsmak prymat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: witosa 40 kod pocztowy i miasto: 33-207 radgoszcz pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 427 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1763 kJ |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 40 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Tak |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: