Roleski Sos jalapeño 1,03 kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 632018
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Roleski Sos jalapeño 1,03 kg
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Pikantny, Sos majonezowy |
| Smak | Pikantny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Środek spożywczy do bezpośredniej konsumpcji jako przyprawa, dodatek smakowy dla wszystkich grup konsumentów z wyłączeniem dzieci w wieku do lat trzech. |
| Składniki | Olej słonecznikowy (30 %), woda, marynowana papryka jalapeno (8 %) (papryka jalapeno, woda, cukier, ocet spirytusowy, sól), cukier, szpinak, ocet spirytusowy, ogórek konserwowy (ogórek, woda, ocet spirytusowy, sól), musztarda dijon (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, sól), skrobia modyfkowana, żółtko jaja kurzego, sól, czosnek suszony, cebula mielona, barwnik: karoteny, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa edta. |
| Zawartość netto | 1,03 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: roleski sp. j. ulica i numer: spacerowa 181a kod pocztowy i miasto: 33-113 zgłobice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 327 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1351 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 7,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: