Roleski Sos śmietanowy 1,03 kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 743480
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Roleski Sos śmietanowy 1,03 kg
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Śmietanowy |
| Smak | Śmietankowy, Majonez |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Środek spożywczy do bezpośredniej konsumpcji jako przyprawa, dodatek smakowy dla wszystkich grup konsumentów z wyłączeniem dzieci w wieku do lat trzech. |
| Składniki | Olej słonecznikowy (43 %), śmietana (22 %), woda, cukier, ocet spirytusowy, żółtko jaja kurzego, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy, naturalne aromaty), jogurt naturalny (2,5 %), sól, skrobia modyfikowana, zagęszczony sok z cytryny, cebula mielona, czosnek mielony, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa edta, naturalny aromat. |
| Zawartość netto | 1,03 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: roleski sp. j. ulica i numer: spacerowa 181a kod pocztowy i miasto: 33-113 zgłobice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 469 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1934 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 48 g |
| Cukry | 6,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: