Roleski Sos meksykański 1,2 kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 555266
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Roleski Sos meksykański 1,2 kg
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Pikantny |
| Smak | Pikantny, Pomidorowy, Paprykowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Środek spożywczy do bezpośredniej konsumpcji jako przyprawa, dodatek smakowy dla wszystkich grup konsumentów z wyłączeniem dzieci w wieku do lat trzech. |
| Składniki | Przecier pomidorowy (49 %), cukier, ocet spirytusowy, pasta jalapeno (7 %) (papryka jalapeno, woda, sól, cukier), papryka czerwona (3,8 %), papryka zielona (3,8 %), skrobia modyfikowana, sól, cebula suszona, czosnek suszony, przyprawy. |
| Zawartość netto | 1,2 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,31 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: roleski sp. j. ulica i numer: spacerowa 181a kod pocztowy i miasto: 33-113 zgłobice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 125 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 530 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 29 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: