Sobik Masło ekstra osełka górska 1kg
Wystaw opinię o produkcie
SOB_OSEL_GORSK_EXST_1000G
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 543313
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Masło ekstra osełka górska 1kg
Parametry produktu
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | Do bezpośredniego spożycia |
| Składniki | Masło extra |
| Zawartość tłuszczu | 83 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Sobik Ulica i numer: Stalmacha 43 Kod pocztowy i miasto: 43-430 Skoczów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 21 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed światłem |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 753,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3097,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 54 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 83 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,9 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: