Mlekovita Masło Polskie ekstra mini 82% tł. 10gx45
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900512992358
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 107726
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
MASŁO POLSKIE - prawdziwe, masło najwyższej jakości. Stanowi produkt o wysokiej zawartości potrzebnych dla organizmu związków mineralnych i witamin, są w nim obecne duże. Produkt zatem charakteryzuje się przede wszystkim doskonałą smarownością i smakowitością.
Nie zawiera tłuszczów roślinnych, a minimum 82% tłuszczu mlecznego. Ma smarowną, jednolitą konsystencję i barwę. Produkt stworzony z myślą o hotelach, restauracjach oraz cateringu oferujących swoim klientom bufet śniadaniowy.
Wysokiej jakości porcjowane masło ułatwią pracę oraz zapewnią komfort i wygodę serwowania.
Parametry produktu
| Rodzaj | Masło |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | UNIWERSALNE |
| Składniki | ŚMIETANA Z MLEKA KROWIEGO PODDANA PASTERYZACJI |
| Zawartość tłuszczu | 82 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 450 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | w temperaturze od +1'C do +10'C |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | do kanapeki innych celów kulinarnych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 746 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3068 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 54 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 82 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: