Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249972254
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczne pestki słonecznika są źródłem zdrowych tłuszczy, mają właściwości oczyszczające organizm. Polecamy je jako smaczny dodatek do sałatek, surówek, pieczywa. Wyśmienicie smakuje uprażony na patelni.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
łuskane ziarna słonecznika* 100% * składnik pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2458/594 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 49 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5.7 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 6 g |
| Białko | 23 g |
| Sól | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: