Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249972261
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Wiórki kokosowe otrzymuje się z wysuszonego i startego miąższu orzecha kokosowego. Często stosowane są jako dodatek do ciast, ciastek i rozmaitych batoników oraz sałatek.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
wiórka kokosowe* 100% * składnik pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2776/674 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 65 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 57 g |
| Węglowodany | 7.4 g |
| Cukry | 7.4 g |
| Błonnik | 10 g |
| Białko | 6.9 g |
| Sól | 0.09 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: