Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249970212
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczne daktyle bez pestek mogą być stosowane jako samodzielna słodka przekąska, zamiennik słodyczy lub jako dodatek do porannej owsianki, deserów, ciast, powideł i wszelkiego rodzaju potraw. Są szczególnie polecane dla sportowców - skarbnica cukrów prostych.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
daktyle suszone* *składnik pochodzący z rolnictwa ekologicznego
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1043/249 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.09 g |
| Węglowodany | 66.6 g |
| Cukry | 18.5 g |
| Błonnik | 7.8 g |
| Białko | 1.8 g |
| Sól | 0.075 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: