Ser topiony gouda bez laktozy plastry 130 g SERTOP
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 254310
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Linia serków obejmująca popularne smaki: Złoty Ementaler, Gouda, Cheddar, Tost, szynkę oraz nowość – Gouda bez laktozy
Są to produkty wysokiej jakości wyprodukowane na bazie starannie wyselekcjonowanych surowców. Nie zawierają konserwantów. Są źródłem wapnia. Każde opakowanie typu otwórz – zamknij zawiera 8 plasterków pojedynczo pakowanych. Nowością w ofercie jest serek topiony w plastrach Gouda bez laktozy. To wyrób skierowany do osób z nietolerancją laktozy, jednakże lubiących sery topione. Sery topione w plastrach inspirują zarówno w kuchni, jak i w nowoczesnym gotowaniu. Doskonałe na ciepło, jak i na zimno.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Składniki | Sery 75% (mleko, bakterie fermentacji mlekowej) (w tym gouda 60%), woda, sole emulgujące: e452, e339; mleko w proszku odtłuszczone, sól. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 130 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sertop sp. z o.o. ulica i numer: ul. przemysłowa 58 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | wapnia |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 370 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 264 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1097 kJ |
| Wielkość porcji | 16,25 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 450 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 56 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E452 Polifosforany, E339 Fosforany sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Sól emulgująca |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: