Lazur Ser topiony Lazuretta Złocista 125 g
Wystaw opinię o produkcie
Lazuretta Złocista to połączenie słodkawego, mlecznego smaku sera Lazur Złocisty, o charakterystycznej nucie orzechów i szlachetnej pleśni, z harmonizującym dodatkiem słodkiej czerwonej papryki. Rewelacyjnie smakuje z ciemnym pieczywem czy grillowanymi potrawami, może też być podstawą sosów i dipów, które uzupełnią smak mięs i ryb.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 567976
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Lazuretta Złocista to połączenie słodkawego, mlecznego smaku sera Lazur Złocisty, o charakterystycznej nucie orzechów i szlachetnej pleśni, z harmonizującym dodatkiem słodkiej czerwonej papryki. Rewelacyjnie smakuje z ciemnym pieczywem czy grillowanymi potrawami, może też być podstawą sosów i dipów, które uzupełnią smak mięs i ryb.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Składniki | Skład: ser pleśniowy Lazur Złocisty - 67% (mleko pełne pasteryzowane, sól, barwnik annato, stabilizator chlorek wapnia, czyste kultury mleczarskie, szlachetna pleśń Penicillium roqueforti), mleko pełne pasteryzowane, skrobia modyfikowana, żelatyna, substancja zagęszczająca guma guar, przyprawy, sole emulgujące (E452i, E339). |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 125 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: LAZUR - Spółdzielczy Związek Grup Producentów Rolnych Ulica i numer: Kaliska 44 Kod pocztowy i miasto: 63-460 Nowe Skalmierzyce PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 255 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1059 kJ |
| Wielkość porcji | 125 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: