Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 591880
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ryż do paelli Montsia to specjalna hiszpańska odmiana krótko-ziarnistego ryżu, która zapewnia, że w łatwy sposób przygotujesz prawdziwą paellę lub dowolne aromatyczne danie z ryżu.
MONTSIA gwarantuje zawsze taki sam czas gotowania
i użycie zawsze tej samej odmiary ryżu, oraz ten sam,
wysoki poziom absorbcji smaku i aromatu przez co
ryż zawsze jest tak samo bardzo aromatyczny.
Parametry produktu
| Rodzaj | Do risotto, Nieporcjowany |
|---|---|
| Typ | Krótkoziarnisty |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Składniki | ryż kategorii Ekstra |
| Temperatura przechowywania min - max | -20 - 40 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa dorapol sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. łuczanowicka 27 kod pocztowy i miasto: 31-766 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 348 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1476 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,8 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 78 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: