Ryż do sushi 500 g ORIENT TASTE
Wystaw opinię o produkcie
Ryż wysokiej jakości, idealny do to własnoręcznego przygotowania sushi zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.
Ze względu na swoją kleistość umożliwia formowanie i przygotowanie wszystkich odmian sushi.
Może być również stosowany jako dodatek do zup, potraw mięsnych i sałatek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 764503
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ryż wysokiej jakości, idealny do to własnoręcznego przygotowania sushi zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.
Ze względu na swoją kleistość umożliwia formowanie i przygotowanie wszystkich odmian sushi.
Może być również stosowany jako dodatek do zup, potraw mięsnych i sałatek.
Parametry produktu
| Rodzaj | Do sushi |
|---|---|
| Typ | Krótkoziarnisty |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam, Kambodża, Indonezja, Portugalia |
| Składniki | ryż |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Greek Trade Sp. Z o.o. Ulica i numer: Tadeusza Śliwiaka 14 Kod pocztowy i miasto: 30-797 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt wymaga ugotowania. Sugerowany sposób przygotowania: wypłukać ryż w dużej ilości wody. Zalać zimną wodą. Porcja ryżu do wody 1:1,2. oprowadzić do wrzenia. Gotować pod przykryciem przez około 15 minut. Po ugotowaniu odstawić pod przykryciem na 10 minut. |
| Sposób obróbki produktu | Do gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 352 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1493 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: