Ryż basmati biały BIO 500 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5903111231132
Opis produktu
Opinie o produkcie
Lekkostrawne, sypkie ziarna o charakterystycznym, subtelnym aromacie doskonale komponują się z daniami kuchni orientalnej. Produkt stanowi źródło węglowodanów złożonych, dostarczających energii na dłużej. Idealny do curry, warzyw, mięs i potraw jednogarnkowych.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
ryż basmati biały* 100%. * składnik z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: PAKISTAN
Masa brutto: 0,525 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1482 kJ / 349 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.2 g |
| Węglowodany | 78 g |
| Cukry | 0.1 g |
| Błonnik | 1.6 g |
| Białko | 7.4 g |
| Sól | g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: