Ryż do paelli Victoria 1kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 783500
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Najwyższej jakości produkt pochodzący z kolebki Paelli, czyli Walencji. Produkowany niezmienną metodą od roku 1898. Posiada wszystkie niezbędne cechy ryżu do Paelli. Ryż La Victoria pasuje do wszelkich potraw kuchni śródziemnomorskiej.
Parametry produktu
| Typ | Średnioziarnisty |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Składniki | Ryż |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kuchnie świata s.a. ulica i numer: gdańska 34 kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Krótki opis marketingowy | Ryż la victoria pasuje do wszelkich potraw kuchni śródziemnomorskiej. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotować około 17-20minut, po czym pozostawić jeszcze na 3 minuty do wchłonięcia pozostałego płynu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 358,5 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1522 kJ |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 80,3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: