Ben's Pełnoziarnisty ryż paraboliczny 500g
Wystaw opinię o produkcie
Uncle Ben's Ryż pełnoziarnisty 500 g (4 torebki)
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 377557
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ryż parboiled jest poddawany procesowi nawilżania pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu witaminy i minerały znajdujące się w łupinie ziarna przechodzą do jego wnętrza. Dzięki temu ryż parboiled charakteryzuje się wyższą jakością i zawiera więcej wartości odżywczych niż zwykły biały ryż.
Ben's Orginal ściśle współpracuje z rolnikami uprawiającymi ryż w celu przyjęcia bardziej zrównoważonych technik rolniczych. Wspólnie udało się zaoszczędzić 2 szklanki wody przypadające na każdą osobę na naszej planecie na rok! Bens's Orginal współpracuje także z rolnikami nad zmniejszeniem emisji gazów cieplarnianych!
Parametry produktu
| Rodzaj | Porcje w woreczkach |
|---|---|
| Typ | Parboiled |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Pełnoziarnisty ryż paraboliczny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 45 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 167 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 217 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 919 kJ |
| Wielkość porcji | 62,5 g |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 35 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 17 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: