Ocelio ryż biały długi Bio 500g
Wystaw opinię o produkcie
bezglutenowy ryż biały długoziarnisty BIO to jeden z najpopularniejszych dodatków do potraw. Doskonale smakuje z mięsem, rybami oraz warzywami. Długie, białe ziarna po ugotowaniu pozostają sypkie i nigdy się nie sklejają. Ryż posiada certyfikat Zielonego Euroliścia, który świadczy o jego ekologicznej uprawie bez wykorzystania środków negatywnie wpływających na środowisko i kontroli na każdym etapie produkcji.
• bezglutenowy
• Produkt ekologiczny
• Sypki po ugotowaniu
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 2824
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Nieporcjowany |
|---|---|
| Typ | Biały |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Pakistan |
| Składniki | ryż biały długoziarnisty 100% |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SawexFoodsUlica i numer: Wiertnicza 70Kod pocztowy i miasto: 02-950 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 80 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 354 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 354 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 18 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1504 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 18 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 31 %RWS |
| Zawiera surowce GMO | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: