Roleski Musztarda jerozolimska 175g
Wystaw opinię o produkcie
Musztarda jerozolimska to oryginalna musztarda z dodatkiem łagodnej, białej cebuli i aromatycznego czosnku. Ma delikatną, kremową konsystencję. Specjalna kompozycja mocnych, ziołowych przypraw znakomicie harmonizuje z intensywnym smakiem czosnku. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku. Dzięki niej szaszłyki i pieczone dania z grilla nabiorą niezapomnianego smaku i aromatu. Polecana także jako marynata do mięs.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 483069
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Roleski Musztarda jerozolimska 175g
Parametry produktu
| Składniki | woda, ocet spirytusowy, gorczyca (15%), cukier, sól, suszony czosnek (0,5%), suszona cebula (0,4%), aromat. |
|---|---|
| Rodzaj | Jerozolimska |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Kanada |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Roleski Sp. j Ulica i numer: Spacerowa 181a Kod pocztowy i miasto: 33-113 Zbylitowska Góra PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 104 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 435 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,1 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: