Robot planetarny Zelmer ZKR1360 srebrny
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 416366
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Perfekcyjny ruch planetarny. Wyjątkowy ruch planetarny to mechanizm, gdzie mieszadła poruszają się jak planety krążące wokół gwiazd. To pozwala im obracać się zarówno wokół własnej osi jak i środka misy, co gwarantuje idealne wymieszanie wszystkich składników. Pyszne domowe lody. Zestaw do lodów to praktyczne akcesorium, które umożliwia proste i szybkie tworzenie zmrożonych przysmaków. W jego skład wchodzi specjalna miska, którą przed użyciem należy schłodzić, a następnie zamontować w urządzeniu. Specjalny mechanizm mieszający, który równomiernie rozprowadza zimno, efektywnie mrożąc i mieszając składniki na jednolitą masę lodową. Zestaw jest łatwy w obsłudze oraz czyszczeniu, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla każdego kto ceni sobie domowe desery.
Parametry produktu
| Moc | 1200 W |
|---|---|
| Pojemność miksera | 5 l (dm³) |
| Pojemność malaksera | 4,5 l (dm³) |
| Cechy urządzenia | Możliwość mycia części w zmywarce |
| Sterowanie | Mechaniczne, 1 pokrętło |
| Funkcje i programy | Wyrabianie ciasta |
| Kolor | Srebrny |
| Liczba prędkości | 6 |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| W wyposażeniu | Końcówka do mieszania, Misa ze stali, Nasadka do ucierania, Nasadka hakowa, Ugniatacz do ciasta |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 6,9 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,42 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed uruchomieniem niepoprawnie złożonego robota, Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| W zestawie | Misa do robienia lodów domowych |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: