Frytkownica beztłuszczowa Tefal EY551HE0 EASY FRY SILENCE XL
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 404154
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Poznaj Tefal Easy Fry Silence, najcichszą frytkownicę beztłuszczową* zaprojektowaną z myślą o doskonałych rezultatach gotowania i ultracichej pracy.Ciesz się bezstresowym gotowaniem dzięki naszej wyjątkowej technologii Tefal Silent Technology, wraz z ulepszonymi funkcjami zapewniającymi pełną wygodę. 10 automatycznych programów zapewnia szybki dostęp do nieograniczonych możliwości przyrządzania potraw z intuicyjnym ekranem dotykowym i nie tylko. Dodatkowo pieczenie beztłuszczowe zużywa o 70% mniej energii niż w przypadku piekarnika. BENEFITY: Najcichsza frytkownica beztłuszczowa. Ciche działanie dzięki naszej technologii Tefal Silent Technology, dzięki której frytkownica beztłuszczowa emituje niski poziom hałasu — to najcichsza frytkownica beztłuszczowa*. Maksymalna wszechstronność. Niezliczone opcje w zasięgu ręki dzięki łatwemu sterowaniu dotykowemu, regulowanej temperaturze (od 40°C do 220°C) i 10 wszechstronnym programom wstępnym. CHRUPIĄCE REZULTATY. Uzyskaj chrupiącą skórkę i ulubiony smak w o połowę krótszym czasie. Od chrupiących frytek po soczystego kurczaka - ciesz się smacznymi posiłkami, które są gotowe w mgnieniu oka. Oszczędność energii i czasu. Easy Fry Silence Coal zużywa do 70% mniej energii niż urządzenia o doskonałej wydajności energetycznej*. *testy przeprowadzone w 2022 r. na bazie mrożonych frytek. Łatwe czyszczenie. Koszyk z powłoką nieprzywierającą, który można myć w zmywarce, zapewnia łatwe czyszczenie i bezstresowe gotowanie. Spersonalizowane użytkowanie. Ciesz się wyjątkową jakością użytkowania Easy Fry dzięki aplikacji My Tefal, która oferuje spersonalizowane przepisy i usługi. Zdrowa alternatywa. Ciesz się chrupiącymi, złocistymi daniami z niewielką ilością lub bez dodatku oleju — do 99% mniej dodanego tłuszczu*. *testy przeprowadzone w 2022 r. na bazie mrożonych frytek.
Parametry produktu
| Moc | 1670 W |
|---|---|
| Pojemność misy na olej | 5 l (dm³) |
| Pojemność koszyka | 5 l (dm³) |
| Zakres regulacji temperatury | 40-220 |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Funkcje urządzenia | Minutnik, Regulacja temperatury, System rozprowadzania gorącego powietrza |
| Sterowanie | Elektroniczne, Sterowanie dotykowe |
| Kolor | Szary |
| Cechy misy | Wyjmowana, Powłoka nieprzywierająca |
| Cechy koszyka | Koszyk z rączką |
| Długość przewodu | 90 cm |
| Komunikacja | Wyświetlacz LCD, Wskaźnik temperatury |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Termoizolowana obudowa | Tak |
| Posiada | Termicznie izolowana rączka |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/02/9/1302999.pdf |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/03/0/1303007.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 7,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 280 x 350 x 395 mm |
| W zestawie | Kratka/tacka |
| Zabezpieczenia | Automatyczny wyłącznik |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: