Piekarnik elektryczny Eldom PR500
Wystaw opinię o produkcie
Piekarnik elektryczny PR500 z serii Pyszna kolekcja to specjalista od grillowania, opiekania i pieczenia. Można w nim także gotować i podgrzewać potrawy w naczyniach żaroodpornych. Jest bardzo pojemny (48L) i wygodny w użyciu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 45065
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Piekarnik elektryczny PR500 z serii Pyszna kolekcja to specjalista od grillowania, opiekania i pieczenia. Można w nim także gotować i podgrzewać potrawy w naczyniach żaroodpornych. Jest bardzo pojemny (48L) i wygodny w użyciu.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Minipiekarnik |
|---|---|
| Pojemność | 48 l (dm³) |
| Moc | 2000 W |
| Kolor | Czarny |
| Długość przewodu | 1 m |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Wymiary (SxWxG) | 35 x 44 x 58 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 5 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,2 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ELDOM SP. Z O.O. Ulica i numer: CHROMIKA 5A Kod pocztowy i miasto: 40-238 KATOWICE PL |
| Funkcje urządzenia | Opiekanie, Pieczenie, Grill, Podgrzewanie, Rozmrażanie |
| Krótki opis marketingowy | Piekarnik elektryczny 48 l, 2000W |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: