Reflektor z czujnikiem ruchu Neo Tools SMD 50W 4000 lm 230V
Wystaw opinię o produkcie
Reflektor z czujnikiem ruchu NEO (nr ref. 99-050) wyposażony jest w diody LED SMD o mocy 50W i strumieniu świetlnym 4000 lumenów. Korpus oprawy wykonany jest z aluminium. Stopień ochrony IP65 pozwala na użycie naświetlacza na zewnątrz. Czujnik ruchu o kącie przechwytywania 120 stopni oraz zasięgu do 10 m wykrywa ruch i włącza oświetlenie. Reflektor posiada regulację czasu pracy oraz wrażliwości czujnika ruchu i zmierzchu dzięki czemu możemy ustawić kiedy lampa będzie się uruchamiać. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa potwierdza certyfikat CE.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 668410
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Reflektor z czujnikiem ruchu NEO (nr ref. 99-050) wyposażony jest w diody LED SMD o mocy 50W i strumieniu świetlnym 4000 lumenów. Korpus oprawy wykonany jest z aluminium. Stopień ochrony IP65 pozwala na użycie naświetlacza na zewnątrz. Czujnik ruchu o kącie przechwytywania 120 stopni oraz zasięgu do 10 m wykrywa ruch i włącza oświetlenie. Reflektor posiada regulację czasu pracy oraz wrażliwości czujnika ruchu i zmierzchu dzięki czemu możemy ustawić kiedy lampa będzie się uruchamiać. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa potwierdza certyfikat CE.
Parametry produktu
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grupa topex ulica i numer: pograniczna 2/4 kod pocztowy i miasto: 02-285 warszawa pl |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Wymiary (SxWxG) | 23 x 7,8 x 21 cm |
| Cechy produktu | Czujnik ruchu |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Moc | 50 W |
| Napięcie | 230 V |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | A |
| Zużycie energii | 50 kWh/1000h |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: