Przedłużacz kostka 3 gn. z "0" z wył. 1,4m 1,5mm2 + gniazda usb 2x usb-a, 1x usb-c + kabel usb-c
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 933612
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
PRZEDŁUŻACZ KOSTKA 3 GN. Z "0" Z WYŁ. 1,4M 1,5MM2 + GNIAZDA USB 2X USB-A; 1X USB-C + KABEL USB-C Przedłużacz w kolorze czarnym. Przewód USB czerwony zakończony gniazdem USB C
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 6 |
|---|---|
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Wymiary (SxWxG) | 85 x 85 x 105 mm |
| Wyposażenie | Wyłącznik, Bęben nawijający, Uziemienie |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | CE |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Tak |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Sztuka |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Średnica przewodu | 1,5 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Bezpiecznik termiczny | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: elhurt sp. z o.o. ulica i numer: modlińska 379 kod pocztowy i miasto: 03-151 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Przedłużacz kostka 3 gn. z "0" z wył. 1,4m 1,5mm2 + gniazda usb 2x usb-a; 1x usb-c + kabel usb-c |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: