Przedłużacz zwijany 4G, 3x1mm², 15m
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 412712
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedłużacz bębnowy marki Vorel 72570 o długości 15 metrów z 4 gniazdami, zabezpieczeniem termicznym oraz zabezpieczeniem przed dziećmi. Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego łączy ze sobą funkcje stelażu oraz bębna. Rączka umieszczona przy krawędzi bębna przyspiesza zwijanie, a zamknięta konstrukcja uniemożliwia samoczynne rozwinięcie się przewodu w trakcie transportu. Napięcie i częstotliwość znamionowa: ~230V/50Hz maksymalne obciążenie: 900 W – przewód zwinięty, 2300 W – przewód rozwinięty, miedziany przewód trzy żyłowy o przekrojach 1 mm², długość 15 m, izolacja z polwinitu to wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz większość rozpuszczalników, usztywnia się w niskich temperaturach, zabezpieczenie termiczne odetnie zasilanie przy temperaturze przewodu 56°C +-5°C, zabezpieczenie przed dziećmi w postaci plastikowych klapek oraz specjalnego mechanizmu utrudnia dostęp do otworów w gniazdku. Oznaczenie H05VV-F oznacza przewód oponowy wykonany według normy harmonizowanej (H), na napięcie znamionowe 300/500V (05), o izolacji polwinitowej (V), o powłoce polwinitowej (V) i żyłach wielodrutowych giętkich (-F).
Dane techniczne:
jednostka: szt
kolor: czarny
ilość gniazd: 4
typ przedłużacza: bębnowy
uziemienie: tak
długość [m]: 15
przekrój przewodu: 1 mm²
ilość żył [szt.]: 3
Rodzaj izolacji: VV-F
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 4 |
|---|---|
| Długość przewodu | 15 m |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Wymiary (SxWxG) | 23 x 31 x 11 cm |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 2,25 kg |
| Średnica przewodu | 1 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: toya s.a. ulica i numer: sołtysowicka 13-15 kod pocztowy i miasto: 51-168 wrocław pl |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: