Rama roślinna kostka 250g
Wystaw opinię o produkcie
Nowa Rama Używaj Jak M@sło – do smażenia, pieczenia i gotowania. Smakuje tak dobrze, a ma o 82% mniejszy wpływ na klimat niż masło*. W 1% roślinna, w 1% z składników. Bez oleju palmowego i bez konserwantów. Świetnie sprawdzi się w trakcie przygotowywania ulubionych potraw – dzięki specjalnej recepturze zachowuje ona właściwości masła, będąc jednocześnie bez nabiału. Dlatego też jest rewelacyjnym wyborem dla wegetarian, wegan, osób z nietolerancją na składniki pochodzenia zwierzęcego, czy po prostu tych, którym zależy na środowisku . Spróbuj i używaj jak masło!
Produkt przeznaczony do smarowania, gotowania i pieczenia. Przechowywać w temperaturze 2-8°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
*Narzędzie do oceny cyklu życia (opracowane przez Quantis) porównujące markę RAMA i masło w Polsce (222). Patrz https://www.rama.com/pl-p
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 971042
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Nowa Rama Używaj Jak M@sło – do smażenia, pieczenia i gotowania. Smakuje tak dobrze, a ma o 82% mniejszy wpływ na klimat niż masło*. W 100% roślinna, w 100% z składników. Bez oleju palmowego i bez konserwantów. Świetnie sprawdzi się w trakcie przygotowywania ulubionych potraw – dzięki specjalnej recepturze zachowuje ona właściwości masła, będąc jednocześnie bez nabiału. Dlatego też jest rewelacyjnym wyborem dla wegetarian, wegan, osób z nietolerancją na składniki pochodzenia zwierzęcego, czy po prostu tych, którym zależy na środowisku . Spróbuj i używaj jak masło!
Produkt przeznaczony do smarowania, gotowania i pieczenia. Przechowywać w temperaturze 2-8°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
*Narzędzie do oceny cyklu życia (opracowane przez Quantis) porównujące markę RAMA i masło w Polsce (2022). Patrz https://www.rama.com/pl-p
Parametry produktu
| Przeznaczenie | do smarowania |
|---|---|
| Składniki | Oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy, kokosowy, słonecznikowy w zmiennych proporcjach), woda, preparat bobu, emulgator (lecytyna), aromaty (karoteny), |
| Zawartość tłuszczu | 79 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2023-12-31 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Rama Uzywaj jak M@slo 16x200g oliwa z oliwek |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 147 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 2932 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 713 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 45 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 79 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: