Eleplant 200g
Wystaw opinię o produkcie
Roślinna marka premium. Bez oleju palmowego.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 872660
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Roślinna marka premium. Bez oleju palmowego.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mix |
|---|---|
| Przeznaczenie | do smarowania, pieczenia, smażenia i gotowania |
| Składniki | Oleje i tłuszcze roślinne (kokosowy, rzepakowy, kakaowy), napój OWSIANY 21% (woda, OWIES, olej słonecznikowy), sól (0,5%), emulgator (lecytyna rzepakowa), aromaty , witaminy (A,D), barwnik (karoteny). Zawiera 4% OWSA. |
| Zawartość tłuszczu | 79 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-03-31 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bunge Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Niepodległości 42 Kod pocztowy i miasto: 88-150 Kruszwica PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 225 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 721 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2964 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 52 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 79 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina A | 900 μg/100g |
|---|---|
| Witamina D (%RWS) | 140 %RWS |
| Witamina D | 7,0 μg/100g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: