Polmlek Dobry śmietankowy smak 200 g
Wystaw opinię o produkcie
Idealny do smarowania pieczywa.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 654743
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Idealny do smarowania pieczywa.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mix |
|---|---|
| Typ produktu | Roślinny, Śmietankowy |
| Przeznaczenie | Do smarowania pieczywa |
| Składniki | Oleje i tłuszcze roślinne 64,2% (tłuszcz palmowy, olej rzepakowy, tłuszcz rzepakowy całkowicie utwardzony); woda; tłuszcz mleczny 0,8%; emulgatory: e322, e471; sól 0,3%; substancje konserwujące: e200, e202; regulator kwasowości: e330; aromat; barwniki: annato, kurkumina; witaminy: a, d3, e |
| Zawartość tłuszczu | 65 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: POLMLEK GRUDZIĄDZ SP. Z O.O. Oddział I w Warlubiu Ulica i numer: Bąkowska 34 Kod pocztowy i miasto: 86-160 Warlubie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 585 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2405 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 34 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 65 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 15 %RWS |
|---|---|
| Witamina A | 180 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 30 %RWS |
| Witamina E | 1,8 mg/100g |
| Witamina D | 1,5 μg/100g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: