ROBICO Kefir 280 g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5908312380054
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 657912
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
KEFIR , 2% TŁUSZCZU, W SZKLANEJ BUTELCE
Jest wytwarzany zgodnie z recepturą. Proces jego dojrzewania i fermentacji zachodzi osobno w każdej zamkniętej butelce.
Ten smak Robicolosalną różnicę
Parametry produktu
| Rodzaj | Kefir |
|---|---|
| Typ | |
| Smak | Mleczny, Kwaśny |
| Składniki | mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii i drożdży kefirowych |
| Zawartość tłuszczu | 2 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 280 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FZZPM w Polsce ZUH Robico Ulica i numer: Hoża 66/68 Kod pocztowy i miasto: 00-682 Warszawa PL |
| Produkt | 1 |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1512 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 189 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wstrząsnąć przed spożyciem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 47,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 196,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: