Krasnystaw Kefir 2% 400 g
Wystaw opinię o produkcie
KRAS_KEFIR_400G_KUBEK
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 420818
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Nasz kefir to napój mleczny o najwyższych właściwościach odżywczych. Włączenie kefiru do codziennego menu jest prostym i skutecznym sposobem na dostarczenie organizmowi probiotyków. Szczególnie polecany przy kuracjach antybiotykowych. Ten wyjątkowy napój mleczny posiada unikatowy aromat, odpowiednią gęstość i delikatny smak, świetnie gasi pragnienie i orzeźwia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kefir |
|---|---|
| Typ | |
| Smak | |
| Składniki | Mleko, mleko w proszku, białka mleka, aktywna mikroflora. |
| Zawartość tłuszczu | 2 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Pojemność | 400 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie Ulica i numer: Borowa 4 Kod pocztowy i miasto: 22-300 Krasnystaw PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 88 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 57,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 239,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera surowce GMO | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: