RANA Tortellini con prosciutto di parma 250g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 497636-N
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
TORTELLINI PROSCIUTTO DI PARMA 250g - Świeży makaron jajeczny nadziewany szynką parmeńską
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Garnek, Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Makaron 64%: mąka z pszenicy miękkiej, jajko 30%, kasza manna z pszenicy durum. nadzienie 36%: wieprzowina, bułka tarta (mąka pszenna miękka, woda, sól, drożdże), prosciutto di parma 16% (wieprzowina, sól morska), serwatka w proszku, kukurydza, aromaty, sól, gałka muszkatołowa, pieprz. |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 282 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1188 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 0,84 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 40 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: