RANA Ravioli z mięsem 250g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 798731-N
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
RAVIOLI Z MIĘSEM 250G - Świeży makaron jajeczny z nadzieniem z wołowiny i wieprzowiny
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Do gotowania, Garnek |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Nadzienie 58%: wołowina 14%, wieprzowina 14%, ricotta (serwatka, mleko, sól), olej słonecznikowy, marchew 7%, ser mozzarella, śmietana mleczna, błonnik roślinny (kukurydza i ziemniaki), bułka tarta (mąka pszenna miękka, woda, sól, drożdże), czerwone wino, serwatka w proszku, aromaty, mąka ryżowa, cebula 1,4%, pomidor, skrobie, masło, sól, czosnek, miód, oliwa z oliwek, rozmaryn, seler 0,1%, sproszkowane borowiki (borowik szlachetny i jego grupa), pieprz. makaron 42%: mąka z pszenicy miękkiej, jajko 30%, kasza manna z pszenicy durum. |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 267 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1119 kJ |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: