Q-CONCEPT Ser kozio/owczy 130g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 472089
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wyjątkowy ser, który powstał z dwóch rodzajów mleka: koziego i owczego. By móc czerpać z nich to co najlepsze, połączono je podczas procesu topnienia. Dzięki temu powstał ser miękki, ale o dużej elastyczności. Dodatek sera owczego, łagodzi głęboki i wyrazisty charakter sera koziego, nadając ich połączeniu subtelnej łagodności.
Parametry produktu
| Rodzaj sera | Topiony |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | Ser z mleka koziego 56 %, ser z mleka owczego 24 %, woda, białka z mleka koziego, sole emulgujące (e 331, e 452, e 340, e 339), masło z mleka koziego. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 130 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 245 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 345 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1431 kJ |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: