Chavroux Świeży serek 150 g
Wystaw opinię o produkcie
Chavroux pochodzi z Francji, kraju miłości do doskonałej kuchni. Dlatego ten świeży ser kozi nadaje delikatności daniom. Jego sekretem jest kozia śmietanka.
Chavroux to stuprocentowo kozi ser. Dzięki temu jest tak lekki, pełen , wartościowych składników odżywczych – istotnych dla zdrowia i samopoczucia. Chavroux zaskakuje kremową i aksamitną konsystencją.
PRODUKCJA:
Ser kozi Chavroux pochodzi z regionu Poitou-Charentes, który nazywany jest krainą koziego sera. Zdecydowaną zaletą tej części Francji jest łagodny klimat i duża ilość słońca.
CECHY SZCZEGÓLNE:
Chavroux, to ser 100% z mleka koziego. W porównaniu do innych dostępnych na rynku świeżych serów kozich, charakteryzuje się bardzo delikatnym kozim smakiem i zapachem. Dzięki tym cechom polecany jest szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z serami kozimi.
ZASTOSOWANIE:
Świeży Chavroux doskonale sprawdzi się w kuchni jako główny składnik dań, lub jako dodatek urozmaicający smak wielu potraw. Wyśmienicie komponuje się także ze świeżym pieczywem. Inspiracje można znależć tu: http://chavroux.pl/kategoria/przepisy/
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 947497
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
OPIS PRODUKTU:
Chavroux pochodzi z Francji, kraju miłości do doskonałej kuchni. Dlatego ten świeży ser kozi nadaje delikatności daniom. Jego sekretem jest kozia śmietanka.
Chavroux to stuprocentowo kozi ser. Dzięki temu jest tak lekki, pełen , wartościowych składników odżywczych – istotnych dla zdrowia i samopoczucia. Chavroux zaskakuje kremową i aksamitną konsystencją.
PRODUKCJA:
Ser kozi Chavroux pochodzi z regionu Poitou-Charentes, który nazywany jest krainą koziego sera. Zdecydowaną zaletą tej części Francji jest łagodny klimat i duża ilość słońca.
CECHY SZCZEGÓLNE:
Chavroux, to ser 100% z mleka koziego. W porównaniu do innych dostępnych na rynku świeżych serów kozich, charakteryzuje się bardzo delikatnym kozim smakiem i zapachem. Dzięki tym cechom polecany jest szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z serami kozimi.
ZASTOSOWANIE:
Świeży Chavroux doskonale sprawdzi się w kuchni jako główny składnik dań, lub jako dodatek urozmaicający smak wielu potraw. Wyśmienicie komponuje się także ze świeżym pieczywem. Inspiracje można znależć tu: http://chavroux.pl/kategoria/przepisy/
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Kozie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Smak | |
| Składniki | mleko kozie pasteryzowane , śmietanka pasteryzowana z mleka koziego , sól, bakterie kwasu mlekowego , podpuszczka. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mleczarnia "Turek" Sp. z o.o. Ulica i numer: Milewskiego 11 Kod pocztowy i miasto: 62-700 Turek PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 396 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 162 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 673 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 8,7 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: