Ser Pecorino z ostrą papryczką chili, porcja 110g FRESH PACK
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 441265
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
WŁOSKI SER NA BAZIE MLEKA OWCZEGO MA KREMOWĄ KONSYTENCJĘ I WYRAZISTY SMAK. DODATEK PEPERONCINO SPRAWIA, ŻE SER NABIERA PIKANTNEGO SMAKU. SER TEN JEST ŚWIETNYM UROZMAICENIEM DAŃ WYTRAWNYCH ORAZ ŚWIETNIE SPRAWDZI SIĘ TEŻ NA DESCE SERÓW.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Owcze |
|---|---|
| Typ sera | Włoski |
| Forma | Na wagę |
| Składniki | Mleko owcze, sól, 1,0 % ostra czerwona papryczka chili, bakterie fermentacji kwasu mlekowego, podpuszczka zwierzęca. możliwa obecność pistacji. pakowano w atmosferze ochronnej. wyprodukowano we włoszech (na sycylii). |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,110 - 0,120 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 392 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1627 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 20,4 g |
| Zawartość soli | 0,71 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32,8 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Osłonka niejadalna | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: