Prostownica do włosów Remington Keratin Therapy S8590
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 830039
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przygotuj się na bezpieczną stylizację z prostownicą Keratin Therapy Pro, gwarantującą najskuteczniejszą ochronę włosów. Ta niezwykła, nowa prostownica łączy płytki Advanced Keratin Ceramic z ekskluzywnym czujnikiem Heat Protection wykrywającym poziom nawilżenia i optymalizującym temperaturę. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań włosy są zdrowsze i mocniejsze i do 57% bardziej chronione przed uszkodzeniem i złamaniem. Powłoka płytek prostownicy Remington Advanced Keratin Ceramic została wzmocniona cząsteczkami keratyny, która pod wpływem ciepła wbudowuje się w strukturę włosa, wzmacniając je od wewnątrz. Daje to fantastyczny efekt gładkości, ale również regeneracji, który zapewnia jedynie unikalne połączenie bezpiecznej ceramiki i budujących tkankę białek keratynowych. Ekskluzywny czujnik temperatury osadzony w górnej płytce stale wykrywa poziom nawilżenia włosów i automatycznie dostosowuje do niego temperaturę chroniąc przed zniszczeniem.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Prostowanie włosów |
|---|---|
| Moc | 46 W |
| Liczba nakładek | 1 |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Kolor | Złoty |
| Funkcje dodatkowe | Automatyczne szybkie nagrzewanie |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 60 mies. |
| Czas nagrzewania | 15 s |
| Waga jednostkowa brutto | 0,84 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,13 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab s.a ulica i numer: europejska 4 kod pocztowy i miasto: 55-040 magnice pl |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Blokada zamykająca |
| Cechy urządzenia | Ergonomiczny uchwyt, Regulacja temperatury, Wyświetlacz LCD, Obrotowe podłączenie przewodu |
| Temperatura pracy | 160 - 230 °C |
| W zestawie | Stylowe termiczne etui, instrukcja obsługi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: