Prostownica Remington S7300 Wet 2 Straight
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 799401
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Prostownica Remington Wet2Straight posiada płytki Advanced Ceramic, pokryte mikroskładnikami odżywczymi, które zapobiegają kręceniu się włosów. Składniki te są przenoszone na włosy podczas korzystania z urządzenia. Dzięki nim masz gwarancję trwałej i gładkiej fryzury. Dłuższe (110 mm), ruchome płytki zapewniają równomierny nacisk na włosy, dając profesjonalne rezultaty w bardzo szybkim tempie dzięki temu, że czas nagrzewania jest bardzo krótki. Urządzenie sprawdza się więc znakomicie, gdy jesteśmy w pośpiechu. Z prostownicą Remington Wet2Straight stworzysz rekordowo szybko perfekcyjną i trwałą fryzurę. Wystarczy wyprostować osuszone ręcznikiem włosy i pozwolić, aby urządzenie zadbało o całą resztę. Gdy przykładasz rozgrzane płytki do włosów, przesuwając je od korzeni po końce kolejnych partii, nadmiar wody wyparowuje poprzez specjalnie opracowane otwory, a włosy są równocześnie prostowane. Dla osiągnięcia optymalnych efektów na mokrych włosach, warto wybrać wyższą temperaturę - co najmniej 200°C, zależnie od typu włosów. Funkcja szybkiego nagrzewania zapewnia dodatkowe ciepło, gdy jest najbardziej potrzebne. Świetnie sprawdza się dla naprawdę gęstych lub mocno kręconych włosów, prostując je na dłużej.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Prostowanie włosów |
|---|---|
| Moc | 47 W |
| Liczba nakładek | 1 |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Kolor | Jasnoniebieski |
| Funkcje dodatkowe | Automatyczne szybkie nagrzewanie |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 60 mies. |
| Czas nagrzewania | 15 s |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,13 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab s.a ulica i numer: europejska 4 kod pocztowy i miasto: 55-040 magnice pl |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie |
| Cechy urządzenia | Obrotowe podłączenie przewodu, Regulacja temperatury, Wyświetlacz LCD, Ergonomiczny uchwyt |
| Temperatura pracy | 140 - 230 °C |
| W zestawie | Etui odporne na działanie temperatury, instrukcja obsługi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: