Prostownica Remington S3505GP
Wystaw opinię o produkcie
Dodaj więcej do swojego stylu za pomocą klipsów do stylizacji, grzebienia i wysokiej jakości torby do przechowywania.
4x powłoka ochronna zapewniająca gładki połysk bez puszenia.
- Antystatyczna
- Ceramiczna
- Turmalina
- Gładka powierzchnia płytek
Zmienna temperatura do 230°C odpowiednia dla wszystkich typów włosów.
Wąskie, ruchome płytki o średnicy 110 mm zapewniają równomierny nacisk podczas stylizacji.
Bardzo szybkie nagrzewanie się, gotowość do użycia w 15 sekund.
Pokrętło zmiany temperatury.
Automatyczne wyłączanie po 60 minutach.
Blokada płytek do wygody przechowywania.
Uniwersalne napięcie.
Obrotowy kabel.
Gwarancja: 3+1 lat
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 909078
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Przeznaczenie | Urządzenie do prostowania włosów. |
|---|---|
| Moc | 43,5 W |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Kolor | Czarny |
| Funkcje dodatkowe | Funkcja blokady temperatury, Automatyczne szybkie nagrzewanie |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 36 mies. |
| Czas nagrzewania | 15 s |
| Waga jednostkowa brutto | 0,82 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,1284 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spectrum Brands Poland sp. z o.o.Ulica i numer: Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7AKod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Zabezpieczenia | Blokada zamykająca |
| Cechy urządzenia | Wyświetlacz LCD, Regulacja temperatury, Obrotowe podłączenie przewodu, Uchwyt do podwieszania, Ergonomiczny uchwyt |
| Temperatura pracy | 150 - 230 °C |
| W zestawie | Klipsy do stylizacji, grzebień i wysokiej jakości torba do przechowywania. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: