Pomidory w kawałkach 2,55 kg CIRIO
Wystaw opinię o produkcie
Do otrzymania polpy pomidorowej wykorzystuje się okrągłe pomidory pochodzące z Niziny Padańskiej jako tej odmiany, która nadaje się do pokrojenia w regularne kosteczki. Pomidory zostały zanurzone w bogatym sosie Zapewniają doskonałe doznania smakowe: blanszowane, obrane, z pojedynczymi nasionkami mięsiste kostki o wymiarach 1,9cm Dzięki swojej konsystencji idealnie nadają się do przygotowywania przepisów: do dań z makaronu, dań głównych z mięsem oraz do bruschetty Podczas krótkiego gotowania - otrzymamy "mokry" efekt końcowy (świeży smak) z wyczuwalnymi kawałkami pomidorów Podczas długiego gotowania uzyskuje się aksamitną konsystencję. 100% włoskich pomidorów bez GMO, zebrane i przetworzone w ciągu 24 godzin!
Pomidory cirio zostały docenione i zatwierdzone przez prestiżową organizację Federazione Italiana Cuocchi (Federacje włoskich szefów kuchni)
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 650956
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Do otrzymania polpy pomidorowej wykorzystuje się okrągłe pomidory pochodzące z Niziny Padańskiej jako tej odmiany, która nadaje się do pokrojenia w regularne kosteczki. Pomidory zostały zanurzone w bogatym sosie Zapewniają doskonałe doznania smakowe: blanszowane, obrane, z pojedynczymi nasionkami mięsiste kostki o wymiarach 1,9cm Dzięki swojej konsystencji idealnie nadają się do przygotowywania przepisów: do dań z makaronu, dań głównych z mięsem oraz do bruschetty Podczas krótkiego gotowania - otrzymamy "mokry" efekt końcowy (świeży smak) z wyczuwalnymi kawałkami pomidorów Podczas długiego gotowania uzyskuje się aksamitną konsystencję. 100% włoskich pomidorów bez GMO, zebrane i przetworzone w ciągu 24 godzin!
Pomidory cirio zostały docenione i zatwierdzone przez prestiżową organizację Federazione Italiana Cuocchi (Federacje włoskich szefów kuchni)
Parametry produktu
| Rodzaj | W zalewie |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Zawartość netto | 2,55 kg |
| Składniki | pomidory w kawałkach, sok z pomidorów, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,65 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,9 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 27 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 114 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: