La Belinda Pomidory krojone bez skórki 2500 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 339024
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
POMIDORY KROJONE BEZ SKÓRKI LA BELINDA produkowane z jednej z najsłynniejszych odmian pomidorów Pelati.
Zastosowanie POMIDORÓW KROJONYCH w kuchni jest bardzo przestronne, są idealnym dodatkiem do makaronów, sosów, gulaszy, itp. Chcąc wzbogacić ich smak można dodać przyprawy lub świeże zioła, takie jak oregano, bazylię czy kolendrę, które nadadzą im innego wymiaru i sprawią, że nasze danie będzie wyjątkowe.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Składniki | Pomidory krojone 60%, sok pomidorowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,5 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 2,84 kg |
| Pojemność | 2,65 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: phz profit sp. z o.o. ulica i numer: gdańska 119 kod pocztowy i miasto: 85-022 bydgoszcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 35 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 19 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 80 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: