TOPSELLER XXL Pomidory krojone bez skórki 2,44kg
Wystaw opinię o produkcie
Dojrzewające na słońcu krojone pomidory w zalewie pomidorowej przygotowane specjalnie by ułatwić przygotowanie wspaniałego dania na ciepło.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 156372
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Krojone, W własnym soku |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Zawartość netto | 2,44 kg |
| Składniki | Pomidory krojone (60%), sok pomidorowy (39,9%), regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,46 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,7 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dawtona sp. z o. o. ulica i numer: bieniewicka 52 kod pocztowy i miasto: 05-870 błonie pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
| Frakcja materiałowa | Metal |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: