Pomidory krojone 4250 ml Rolnik
Wystaw opinię o produkcie
Pomidory krojone 4250 ml Rolnik
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 74811
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Krojone |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Zawartość netto | 4,05 kg |
| Składniki | Pomidory, sok pomidorowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 2,43 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 4,44 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Pojemność | 4250 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa rolnik spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 175 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: